ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Συνολικές προβολές σελίδας

Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

43ο Κύπελλο
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝ. ΙΩΝΙΑΣΤετάρτη25/09/1316:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΤετάρτη25/09/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
3.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη25/09/1316:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΤετάρτη25/09/1316:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
5.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Τετάρτη25/09/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.
6.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Τετάρτη25/09/1316:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
7.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Τετάρτη25/09/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
8.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝ. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΤετάρτη25/09/1316:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.
9.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤετάρτη25/09/1316:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.
10.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΤετάρτη25/09/1316:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Δ.
11.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΤετάρτη25/09/1316:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.
12.ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΤετάρτη25/09/1316:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
13.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη25/09/1316:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
14.ΑΦΟΒΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦΤετάρτη25/09/1316:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
15.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΥΨΕΛΗΣΤετάρτη25/09/1316:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
16.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΤετάρτη25/09/1316:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.
17.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤετάρτη02/10/1316:00
18.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη02/10/1316:00
19.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη02/10/1316:00
20.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη02/10/1316:00
21.ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦΤετάρτη02/10/1316:00
22.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΤετάρτη02/10/1316:00
23.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη02/10/1316:00
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου